Ana sayfa Canlı Skorlar / Canlı Maç Sonuçları

Canlı Skorlar / Canlı Maç Sonuçları

Uluslararası Kulüpler / UEFA Şampiyonlar Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
23:00 Liverpool B.Münih - - Başlamadı
23:00 Ol. Lyon Barcelona - - Başlamadı
11:00 FC Dinamo Moscow Irtys Pavlodar 1 - 0 2 - 0 Bitti
17:00 FC Dinamo Moscow FC Ordabasy 0 - 0 2 - 1 Bitti
17:00 FC Orenburg FC Spartak Moskova 1 - 1 1 - 1 Bitti
17:00 NK Olimpija Ljubljana BORAC BANJA LUKA 3 - 0 3 - 2 Bitti
17:30 FC Rubin Kazan Tobol Kostanay 0 - 1 0 - 1 Bitti
17:30 FC Ufa Lokomotiv Tiflis 0 - 0 0 - 1 Bitti
18:00 Valerenga Nomme Kalju 2 - 0 3 - 0 Bitti
20:00 Cartagena CSKA Moskova 0 - 2 0 - 2 -3'
İngiltere / Championship   İlk Yarı Sonuç Durum
22:45 QPR West Bromwich - - Başlamadı
22:45 Accrington Stanley Oxford United - - Başlamadı
22:45 Barnsley Burton Albion - - Başlamadı
22:45 Portsmouth Bristol Rovers - - Başlamadı
22:45 Rochdale Wimbledon - - Başlamadı
22:45 Sunderland Gillingham - - Başlamadı
22:45 Cheltenham Town Cambridge United - - Başlamadı
22:45 Notts County Newport County - - Başlamadı
22:45 Oldham Athletic Morecambe - - Başlamadı
22:45 Port Vale Tranmere Rovers - - Başlamadı
22:45 AFC Fylde Havant & Waterlooville FC - - Başlamadı
22:45 Boreham Wood FC Wrexham - - Başlamadı
22:45 Ebbsfleet United FC Hartlepool United FC - - Başlamadı
22:45 Maidstone United FC Halifax Town - - Başlamadı
22:45 Sutton United FC Barnet FC - - Başlamadı
İtalya / Serie C, Girone B   İlk Yarı Sonuç Durum
22:30 Rimini FC 1912 Ternana Calcio - - Ertelendi
Arjantin / Superliga   İlk Yarı Sonuç Durum
01:00 Argentinos Juniors Estudiantes de la Plata 1 - 1 2 - 1 Bitti
03:10 Racing Club Godoy Cruz 2 - 0 3 - 0 Bitti
Brezilya / Carioca, Serie A, Relegation round   İlk Yarı Sonuç Durum
01:30 Goytacaz RJ Macae Esporte RJ 1 - 1 1 - 2 Bitti
02:00 Ec Pelotas RS Clube Esportivo Aimore RS 3 - 0 3 - 0 Bitti
01:00 Urt MG Tupynambas MG 1 - 0 1 - 0 Bitti
02:00 Santos FC Guarani FC SP 1 - 0 3 - 0 Bitti
Bulgaristan / Birinci Profesyonel Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
13:30 PFK Slavya Sofya Cherno More Varna 1 - 2 3 - 2 Bitti
16:00 Ludogorets 1945 Razgrad Botev Plovdiv 0 - 0 1 - 1 Bitti
18:30 CSKA Sofya BOTEV VRATSA 0 - 0 2 - 1 Bitti
Ekvador / Serie A   İlk Yarı Sonuç Durum
03:15 Csd Independiente Del Valle CD Tecnico Universitario 0 - 0 1 - 0 Bitti
Güney Afrika / Premier Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
20:30 Mamelodi Sundowns Polokwane City - 1 - 0 33'
İskoçya / 2. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
22:45 Cowdenbeath Albion Rovers - - Başlamadı
22:45 Inverness CT Ross County - - Başlamadı
Kolombiya / Primera B, Apertura   İlk Yarı Sonuç Durum
02:00 Leones Fc Atletico Fc 2 - 2 4 - 2 Bitti
04:00 Boyaco Chico Fortaleza Fc 0 - 0 3 - 1 Bitti
Macaristan / Macaristan Kupası   İlk Yarı Sonuç Durum
20:30 FC Ajka Debrecen - 0 - 0 33'
Mısır / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 El Gouna Fc Pyramids FC 0 - 0 2 - 1 Bitti
Paraguay / Primera Division, Apertura   İlk Yarı Sonuç Durum
00:45 General Diaz Deportivo Capiata 0 - 0 1 - 0 Bitti
02:45 Nacional Asuncion Sol de America 0 - 0 0 - 1 Bitti
Peru / Primera Division, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
04:00 Alianza Universidad de Huanuco Academia Cantolao 0 - 0 0 - 0 Bitti
Uluslararası Genç / UEFA Gençler Ligi, Son Aşama   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 Gnk Dinamo Zagreb Locomotiv Moscow 1 - 0 6 - 5 Penaltılar
18:00 Hertha BSC Berlin Paris Saint Germain 0 - 1 2 - 1 Bitti
20:00 Chelsea FC AS Monaco FC 1 - 0 1 - 0 0'
20:00 PAOK Thessaloniki Tottenham U19 0 - 1 0 - 1 0'