Merhaba İddaa severler, bu yazımızda sizlere iddaa uzatmalar sayılır mı konusunda bilgiler vereceğim. İddaa oynadığımız maçlar bazen berabere bitebiliyor. Durum böyle olunca kimi zamanda bu maçlar uzatmalara veya penaltılara gidebiliyor. Bu durumlarda birçok kişi uzatmaların iddaa üzerindeki maç sonuçlarını etkileyip etkilemediğini merak ediyor. Bu sebeple bizlerde bu konu hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

İddaa’da berabere biten maçlarda her zaman uzatmaların sayılıp sayılmadığı merak edilir. Sonuçta maç sonuçlanamamış ve kazananı belirlemek için uzatmalara gitmiştir. Durum böyle olunca da o maça iddaa oynamış olan kişiler maça uzatmaların dahil olup olmadığını merak eder. Ancak iddaa’daki tüm maçlarda uzatmalar geçerli değildir. Yani bir maçın 90 dakika tamamlandıktan sonraki skoruna bakılarak iddaa maç sonucunu belirler. Böylelikle uzatmalar, penaltılar veya altın gol gibi uygulamalar maçın skorunu etkilemez. Yani iddaa resmi sonuç olarak maçın 90 dakika sonunda bittiği skoru baz alır. Böylelikle sizlerin oynadığı iddaa kuponu da bu şekilde değerlendirmeye alınır. Eğer sizlerde uzatmaya giden bir maça bahis oynadıysanız, maçınızın tutup tutmadığını 90 dakika sonundaki skora bakarak anlayabilirsiniz. Yalnız buradaki uzatmadan kastımız maçın ilk yarı ve ikici yarısına eklenen kayıp zamandan dolayı olan uzatmalar değildir. Bu uzatma dakikalarında atılan goller geçerlidir ve iddaa’da bunları kabul etmektedir. Bunlar dışında iki takım arasında beraberlik durumundan dolayı yapılan 15’er dakikalık uzatmalar iddaa sonuçlarını etkilemez.

Sizlere bu konumuzda iddaa’da uzatmalar sayılır mı konusunda detaylı bilgile verdik. Sizlerin hala aklına takılan bir sorunuz varsa bizlere aşağıdaki yorum kısmından mesaj atabilirsiniz. Ayrıca sizlere aşağıdaki tabloda yüksek oranlardan iddaa oynayabileceğiniz siteleri de sunuyoruz izler bu siteler arasından dilediğiniz birini seçerek hemen kayıt olabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Merhaba ben bournemouth-mancehster city maçına oynadımmanchester city ye verdim city 90+ da attı o maçım tuttumu ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.