post_146

Toplam Gol Sayısı Nedir ?

Toplam gol sayısı oyunu bir futbol maçında atılacak gol sayısı aralığının tahmin edilbilmektir. “TG” olarak kısaltılmıştır. Toplam gol sayısı (TG) oyununda 4 farklı seçim bulunmaktadır.

Toplam Gol  ‘0-1’: Maçta ki toplam gol aralığı 0-1 gol olacak demektir. Yani maçta en fazla 1 gol ya da hiç gol olmayacak anlamına gelir.

Toplam Gol ‘2-3’: Maçta ki toplam gol aralığı 2-3 gol olacak demektir. Yani maçta toplam en az 2, en fazla 3 gol olacak anlamına gelir.

Toplam Gol ‘4-6’: Maçta ki toplam gol aralığı 4-6 gol olacak demektir. Yani maçta toplam en az 4, en fazla 6 gol olacak anlamına gelir.

Toplam Gol ‘+7’ : Maçta ki toplam gol aralığı +7 gol olacak demektir. Yani maçta toplam 7 ve 7’den fazla gol olacak anlamına gelir.

Toplam Gol Sayısı Nasıl Oynanır ?

toplamgol

Örneğin 302 kodlu Amkar – Zenıt maçında toplam en az 2, en fazla 3 gol olacağını tahmin ediyorsunuz. Ozaman Toplam Gol sayısı (TG 2-3) seçeniğini oynamanız gerekmektedir. Bunun için kodlu Amkar – Zenıt maçının toplam gol (TG) kısmından 2-3 seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

TG 2-3 tahmininizin kazanması için 302 kodlu Amkar – Zenıt maçının (1-1, 2-1, 2-0, 3-0, 0-2, 1-2 veya 0-3) skorlarından biri ile sonuçlanması gerekmektedir.Ancak sizlerin  aklına takılabilicek  durumları metnin altındaki yorum kısmına yazarak mesajlarınızı yollayabilirsiniz.Hepinize bol kazançlar dilerim .

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.